Anasayfa > Haberler

Pony Express Türkiye yeni ofisi açıldı

11 Kasım 2022

Çok yönlü lojistik operatörü Pony Express, varlığını genişletmeye devam ederek Türkiye'nin Antalya şehrinde yeni bir ofis açtı. Bu, şirketin Türkiye'deki ikinci resmi temsilciliği oldu.

Yabancı markaların Rusya pazarından çekilme duyurusunun ardından işletmeler, Türk tedarikçilerle işbirliği yapmaya olan ilgilerini artırdı. Pony Express, bu talebe yanıt vererek bölgede ek bir ofis açtı. Konum seçimi, tatil ve liman kenti olan Antalya'nın Türkiye'nin önde gelen ekonomik merkezlerinden biri olmasından kaynaklanmaktadır.

Yeni ofis sayesinde Pony Express'in Türkiye Cumhuriyeti'ndeki hizmet alanını genişletmek ve müşterilere daha iyi hizmet sunmak mümkün oldu: bekleme süresi yok, şirketin yöneticisiyle yüz yüze danışma imkanı bulunmaktadır. Antalya'dan Rusya'ya teslimat süresi ülkeyi terk ettikten sonra 3-5 iş günüdür.

"Pony Express'in Türkiye'de yeni bir ofis açması, dış ve iç ticaret pazarının taleplerine ve müşterilerimizin beklentilerine zamanında cevap vermek anlamına geliyor. Antalya'da temsilcilik bulunmasının ve hızlı teslimat sürelerinin sayesinde, bu yönde daha fazla müşteri ve iş ortağı Pony Express ile işbirliği yapmaya ilgi duyacak. "- Pony Express CEO'su Olga Aksyonova açıklamada bulundu.

Yeni temsilcilik adresi: Çaybaşı, Burhanettin Onat Cd. 11A, 07100 Muratpaşa. Şube hafta içi 09:00-18:00, cumartesi 09:00-14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir ve pazar günleri kapalıdır.

Bilgi: Pony Express, ilk ofisini 2019 yılında İstanbul'da açmıştır. Şu anda, Kazakistan, Belarus, Ermenistan, Azerbaycan ve Gürcistan da dahil olmak üzere 15 ülkede temsilcilikleri bulunmaktadır.

news_2022.12.01_01.jpg

news_2022.12.01_02.jpg