Anasayfa > Haberler

Pony Express Rusya ofisinin genel müdürü olarak Marya Dey atandı

07 Mart 2023

Marya Dey, PONY EXPRESS'ı yönetmeye başladı.

Mart 2023'ten itibaren lojistik şirketi PONY EXPRESS'in genel müdürlük görevini Marya Dey üstlendi. Marya, 2021 yılından beri Ozon şirketinde yöneticilik pozisyonlarında bulunmaktadır.

Marya Dey, "Campari Rus", "Unilever Rus", "Bacardi", "Pyaterochka" ve "Magnit" gibi büyük üretim ve perakende şirketlerinde önemli bir deneyime sahiptir. Marya, yayınevi "Kommersant" tarafından düzenlenen "Rusya'nın En İyi 1000 Yöneticisi" sıralamasında üç kez ödül kazanmış olup, Plekhanov Rusya Ekonomi Üniversitesi Girişimcilik ve Lojistik Bölümü'nün uzman konseyine de dahildir.

"30 yıllık deneyimi ve uluslararası temsilcilik ağının yaygınlığıyla Pony Express, en güvenilir ve istikrarlı lojistik operatörlerden biridir. Böyle bir şirkete katılmak ve onun ekibini yönetmek benim için büyük bir onur ve yeni bir meydan okuma. 2023 yılında Rusya pazarında B2B lojistik alanında lider bir konuma gelmeyi hedefliyoruz ve aynı zamanda değişen politik ve ekonomik gerçekliklerde oluşan yeni uluslararası zincirlere odaklanmak istiyoruz" diyerek atamasını yorumluyor Marya Dey.